Filozofie společnosti

Společnost AWRIA Group, spol.s r.o., divize CONVOY byla založena 23.11.2007 s cílem poskytovat nejširší spektrum služeb v oblasti osobní přepravy, expresní přepravy zásilek systémem Place-to-Place v rámci celé Evropy a převoz vozů v hlavním městě naší republiky, v Praze.

Proč Convoy vznikl?

Za vznik divize CONVOY vděčíme vlastně naší pražské konkurenci, které nás několikrát nemile zklamala stylem svého jednání. Dříve jsme používali konkurenční služby pro odvoz našeho plechového miláčka společně s několika našimi promilemi v krvi. Vždy jsme zavčasu volali dispečink, který nám s příjemným hlasem oznámil dojezdový čas 20 minut a jaké bylo naše překvapení, když ani po 40 minutách nikdo nedorazil, nezavolal ani neposlal SMS. A toto se nám stalo osudovým než-li jsme se rozhodli přijít s vlastní službou, kterou jsme nazvali CONVOY.

Naši zaměstnanci jsou striktně instruováni a školeni, aby poskytovali maximálně přesné a detailní informace o poskytovaných službách a čase dojezdu. Snažíme se, abychom byli na místě přistavení spíše dříve než-li přesně na čas a to jsme se rozhodli garantovat. Je možné, že z linek našeho dispečinku uslyšíte delší čas dojezdu, který nemusí být přesně dle Vašich představ, ale je to čas který my dodržíme!

Neustále dle Vašich dlouhodobých potřeb rozšiřujeme náš vozový park o další nové vozy, investujeme nemalé prostředky do vývoje vlastního informačního systému založeném na on-line sledování pohybu našich vozidel systémem GPS s cílem minimalizovat dojezdové časy a poskytovat full service našim zákazníkům., naši zaměstnanci prochází pravidelně intenzivním školením se zaměřením na poskytování neustále kvalitnějších služeb.